Почна да паѓа мрак: Состојбата по невремето, на овие места уште врне и грми

Ова се температурите низ Македонија и состојбата по силното невреме.

Во дел од градовите сеуште врне и грми.

 

 

 

13.06.2018 - 19:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега