Почна да паѓа мрак: Ова се температурите во Македонија

Надвор веќе почна да се стемнува, ова се температурите.

 

 

 

 

17.05.2018 - 20:03

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега