Починато лице пронајдено на брегот на Вардар во Скопје

Починато лице било пронајдено вчера во  15:42 часот во селото Долно Лисиче, скопско, на брегот на реката Вардар, соопшти МВР.

По наредба на Јавен обвинител телото било предадено за обдукција.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.03.2021 - 16:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега