Почина американскиот актер кој сите ги смееше - имаше само 32. години

Познатиот американски комичар Кевин Барнет почина на само 32. години.

Ѕвездата која има бројни серии и комедии зад себе, а важеше и за најдобар стенд-ап комичар во Америка, почина на одмор во Мексико. 

Засега нема детали како настапила смртта.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.01.2019 - 08:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега