Побрзајте! Уште само три дена со попусти до 70%

Изминатите денови сите патишта водат до Рамстор мол!

Остануваат уште само 3 дена од традиционалната градска шопинг манија – Гараж сејл.

Во сите продавници на Рамстор мол во тек е генералната чистка со неверојатно ниски цени, акции и попусти до 70%. Веќе 10-ти пат по ред вашиот омилени трговски центар прави чистка и производите се вадат надвор, создавајќи достапност и непосредност со купувачите.

Искористете ја оваа неодолива можност за целосно подновување на гардеробата, нова спортска опрема, квалитетни обувки, колекција на модни додатоци, дури и предмети за опремување на домот! Сето тоа по исклучително намалени цени!

Побрзајте на Гараж сејл во Рамстор мол кој трае само уште овој викенд.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.02.2019 - 08:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа