По верижниот судар во кој загинаа Македонци - нов хорор во Србија, еден загинат

Клиничкиот центар во Крагуевац соопшти дека едно лице го загубило животот, а четири се полесно повредени во страшна сообраќајка на патот Белград-Ниш.

За два час се направила километарска колона, по што била пуштена брзата лента, а еден час подоцна автопатот бил расчистен.

Се судриле две возила и камион.

 

 

 

18.10.2018 - 20:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега