По трагедијата во која почина жена - Сообраќајка и денеска ја разбуди Македонија

Од 08:00 часот на општинскиот пат Велес - село Иванковци, кај влез за селото  Иванковци, поради сообраќајна незгода, сообраќајот е во целосен прекин.

Засега не е познато дали има повредени и како дошло до несреќата.

Вчера се сличи несреќа на патот Скопје-велес во која почина жена и покрај напорите на лекарите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.01.2020 - 09:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега