По сонцето драстична промена со времето: Временска до крајот на месецот

Времето денеска беше сончево, додека веќе за време на викендот ќе има целосен пресврт, па не очекува невреме.

Ова е временската до крајот на мај.

 

 

 

 

17.05.2018 - 19:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега