По смртта на Шабан се огласи и Цуца: „Нека знаат сите дека страдам“ (фото)

Во тешка сообраќајка вчера загина кралот на народната српска музика Шабан Шаулиќ, во Германија кога тргнал на пат кон аеродром за да се врати дома.

Од пејачот се збогуваа многу негови колеги, музичари и актери, а меѓу нив е и Ивона Негувановиќ Цуца, која напиша тажни зборови и објави нејзина фотографија.

„Факт е дека сум многу тажна и сакм сите да знаат дека страдам и дека не ми е добро“ напишала Цуца на својот Фејсбук профил.

Потсетуваме дека во медиумите се појавија информации дека таа била љубовница на Шабан.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.02.2019 - 10:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега