По силното невреме - Ова се температурите низ Македонија

Ова се температурите пред полноќ низ Македонија.

По невремето, пред нас е посвежа ноќ.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 23:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега