По проблемите и депресијата: Голема радост во домот на Бали Бег

Познатиот актер кој го знаеме по серијата Карасевда, како и Величенствениот каде и се прослави како Бали Бег, Бурак и неговата избраничка Факрие во брак се две години, а сега го очекуваат и првото дете.

Турските медиуми бомбастично ја пренесуваат веста дека актерот и актерката ќе станат родители по 4 години љубов.

Добиле и потврда од лекар дека Фахрие е бремена.

Ова следи по кризата во нивниот брак, депресијата и сите сеанси.

 

 

 

22.09.2018 - 12:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега