По неколку спонтани абортуси, познатата српска пејачка стана мајка и објави како ќе се вика бебето

Откако неколку пати отворено зборуваше во јавноста за болното губење на бебињата, познатата српска пејачка Слаѓа Алегро денеска роди девојче.

 

Породувањето на пејачката поминало во најдобар ред, а таа роди здраво девојче кое го доби романтичното име Мила.

Слаѓа се породи во Белград и одлично се чувствува, пренесуваат српските медиуми, а една од првите колешки кои и честитаа на пејачката беше Сека Алексиќ.

 

 

 

 

14.06.2018 - 15:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега