„Плачев на секои 5 минути“ - Џиџи Хадид призна дека е бремена и откри што најмногу јаде

Славната убавица Џиџи Хадид признала дека е бремена, а во едно гостување открила и како се чувствува.

„Би сакала да го објавевме под свои услови, но многу сме среќани“, рекла Џиџи и признала дека обожава пецива кои ги јаде цело време. Таа за роденден добила и торта од познатиот слаткар Бади.

„Не знам дали е поради моите хормони кои дивеат или поради емоциите во овој карантин, но плачев секои 5 минути по еден час поради тортата“, рекла таа во емисијата на Џими Фелон.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.05.2020 - 11:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега