Пирс Броснан и неговата буцкаста сопруга со страсни бакнежи на Хаваи

 

И по 23 години заеднички живот тие каде и да се појават се олицетворение на взаемна љубов и почит.

Славниот актер Пирс Броснан заедно со неговата сопруга Кили Смит секогаш изнудуваат коментари дека изгледаат вљубено и среќно.

Двојката беше фотографирана на Хаваи по повод 64 роденден на актерот, а како уживаа погледнете на фотографиите во продолжение.

 

 

 

 

19.05.2017 - 16:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа