Пијан скопјанец ги претепал жената, ќерката, синот и идниот зет

Во 01.20 часот во Полициската станица Ѓорче Петров, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека во неделата околу 22.00 часот во нивниот дом, нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот.

Се работи на расчистување на случајот

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.02.2019 - 15:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега