Пет трикови кои ги решаваат најчестите проблеми со облеката (видео)

 

Дали некогаш ште се залепиле со мастика, или ви се рашил џемперот? Еве пет трикови кои ќе ви помогнат за миг да го решите тој проблем.

Преку гумата за џвакање протријте со коцка мраз, откако ќе се стврдне само излупете ја.

Во прилог следи интересно видео со трикови кои ќе ви го олеснат животот.

 

 

 

17.04.2018 - 14:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега