Пензионерка од Скопје ја претепал поранешниот дечко - не сакала да му се врати

Во 10,15 часот во СВР-Скопје, 72-годишната Т.Д. од Скопје пријавила дека во 20,00 часот во нејзиниот стан дошол 68-годишниот В.Ц. со кого претходно била во врска, и физички ја нападнал откако одбила да ја продолжат врската.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2019 - 14:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега