Пендаровски до Тамара: Вие сте наши победници

Шефот на државата, Стево Пендаровски го честиташе успехот на Тамара Тодевска на Евросонг.

 

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.05.2019 - 12:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега