Пекол во 16 часот низ Македонија: Од работа брзајте дома

Ова се температурите во 16 часот низ Македонија.

 

 

 

10.08.2018 - 15:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега