Пекол во 14. часот - Ова е состојбата пред најавеното невреме

Ова се температурите во 14. часот низ Македонија.

Надвор е пеколно топло, а се спрема и невреме.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.06.2019 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега