Пејачката заврши во болница: Скршила коска на танчерска проба (ФОТО)

Пејачката Бритни Спирс го скршила стопалото и завршила во болница по незгода која ја доживеала на танчерска проба.

За незгодата се дозна преку Инстаграм, бидејќи нејзиното момче Сем Асгари објави фотографија од болничкиот кревет.

-Кога нешто ќе скршиш, тоа зараснува посилно, особено кога си моја девојка. Мојата лавица скрши коска на стопалото правејќи тоа што најмногу го сака, танцувајќи. И посакувам брзо опоравување да може да скока, трча и танцува, напиша Сем.

19.02.2020 - 22:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега