Пејачката се шегува на Фејсбук: Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева

Огромна е сличноста во изгледот меѓу Катица Јанева и пејачката Биба Додева.

Додева на „Златна Бубамара“ дури и ја глумеше обвинителката. Денес, кога Јанева како третоосомничена за „Рекет“ доби 30 дена притвор, пејачката се шегува на Фејсбук.

„Добро вечер драги мои.. Кој се изгорел на Катица, ќе дува и на Биба Додева“-напиша таа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.08.2019 - 22:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега