Пејачката призна: По седум години од разводот тој уште ме малтретира

Гоца Тржан е една од најпопуларните поп пејачи во регионот и член во жирито во „Пинкови ѕвездички“, а сега прозборе за приватноста.

Пејачката гостуваше во емисијата „Вечер со Тијана“ каде што прозборе за својот професионален и приватен живот.

- „Тој е во некое реално шоу и не престанува да ме малтретира и по сеудм години откако се разведовме. Тој престана да постои за нас, јас заборавив дека бев во брак со него. Кога ќе ме прашат новинарите за него, јас не знам што ме прашуваат. Тој се потруди да го избришеме од нашите животи, искрена е Гоца за бракот со Раша Новаковиќ.

 

 

 

20.05.2018 - 15:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега