Пејачката открила: Поради овој колега претрпела понижувања и ноќи во солзи

 

За време на гостувањето во популарна српсата емисија, пејачката Милица Павловиќ се потсетила на своите почетоци во кариерата и открила нешто поради кое малку фалело да ја напушти естрадата.

За нејзините солзи тогаш заслужен бил фолк пејачот Драган Којиќ Кеба, чии коментари за малку ќе ја расклателе самодовербата на пејачката, до толку што сакала да се откаже од музиката.

-Ги паметам острите, понижувачки зборови на господинот Кеба, но мене ми е неизмерно драго што докажав дека погрешил што се однесува до мене - со насмека на лицето зборувала Милица.

 

 

 

12.10.2017 - 14:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа