Пандев се повлече во соблекувалната- ќе се појави ли на терен

На неколку минути пред натпреварот стигна вест дека Пандев него издржал загревањето и влегол во соблекувалната, пренесува „Екипа“.

Од поратлот тврдат дека со гримаси на лицето Пандев истрчал кон соблекувалната, а по него и селекторот Игор Ангеловски.

Дали Пандев че се појави на терен останува да видиме.

17.06.2021 - 14:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега