Паднала од прозорец додека ги спуштала ролетните - соседите ја нашле во локви крв

 

Језив настан ги вознемири станарите на една улица во Србија, каде паднала жена додека ја отварала ролетната на прозорецот.

Се работи за 53-годишната Ева Машовиќ која соседите ја пронашле на плочникот пред зграда.

Таа паднала од четврти спрат додека ја местела ролетната дома, при што загубила рамнотежа. Била професорка во средно училиште.

 

 

 

 

 

24.04.2018 - 20:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега