Падна одлука: ВМРО-ДПМНЕ на голем протест на 18-ти јуни

Падна одлука на вечерашниот состанок на ИК на ВМРО-ДПМНЕ. На 18-ти јуни излегуваат на голем протест. Оваа информација ја соопшти Тимчо Муцунски.

16.05.2022 - 22:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега