Овој човек најнормално ја преминувал улицата, но тоа што му се случува подоцна ќе ве шокира

Кога станува збор за кози, има фотографии од послушни и слатки суштества, кои никогаш нема да ви направат нешто лошо. Меѓутоа, овие животни имаат и поинаква страна...

За тоа, од прва рака можел да се увери овој Пакистанец, кој ни крив ни должен го почувствувал бесот на оваа коза. Видеото прикажува човек, кој најнормално поминува улица, но потоа се појавува коза и го нокаутира на под.

 

Arab man vs angry goat by coolPick

 

 

 

21.04.2017 - 19:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа