Оваа прекрасна девојка е официјално прогласена за најубава жена на светот

Тилан Блондо, која на шест години беше прогласена за најубавото девојче на светот, ја продолжи кариерата како модел и денес на 17 години уште освојува титули со нејзината убавина.

17-годишната убавица е прогласена за победничка на изборот 100 најубави лица на годината според TC Candler. За само два дена видеото на Тилан го прегледале 2 милиони луѓе.

Таа им се заблагодари на фановите преку Instagram и им посака среќни празници.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.01.2019 - 10:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега