Оваа неверојатна машина може да ви изгради куќа за само два дена

 

Сакате да изградите куќа, а не сакате тоа да трае долго?! 

Погледнете како оваа машина го прави тоа.

Неверојатната робот машина ги воодушеви сите зошто ги реди циглите брзо и уредно, па така за два дена куќата е готова.

Полгеднете на кој начин работи оваа машина: 

 

 

 

 

19.10.2017 - 23:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа