Оваа недела ќе биде среќна за овие хороскопски знаци

 

Оваа недела многу среќа ќе имаат двајца хороскопски знаци, Овенот и Стрелецот.

Овен

Очекувајте некои изненадувања, главно, поврзани со пари, финансиски документи, кредити. Ќе имате способност да преговарате за подобра плата, подобар договор или за поголема продажба доколку се трговец.

Стрелец

Може да очекувате интересна и позитивна седмица. Пред сè, ќе имате можност да запознаете нови луѓе, како и да создадете нови лични или бизнис контакти. Ви претстои важен состанок со личност во знакот на Бик, Девица или Јарец. Дури и ако не е планиран, ако е навидум случаен, тоа воопшто не е случајност и ќе има влијание врз развојот на вашиот живот.

 

 

 

16.04.2018 - 21:49

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега