Оваа населба во Скопје денеска ќе биде без вода

Поради дефект на водоводна приклучна цевка, жителите на ул. Лазар Поп Трајков од Автокоманда ќе бидат без водоснабдување.

Прекинот ќе трае од 09:10 часот па се до санација на дефектот.

 

 

 

17.05.2018 - 09:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега