Оваа фатална русокоса изненади кога призна колку години има - никој не ѝ поверува

Британката Викторија Федрстоун Пирс неодамна ги преплави светските медиуми а сѐ поради својот неверојатно младолик изглед, а кој го должи на веганската исхрана и природната козметика.

Оваа атрактивна дама, имено има 48 години, но тешко дека некој би ѝ дал повеќе од 30. Затоа и не е чудно што многу брзо станала ѕвезда на Инстаграм каде дели совети за убавина и здрав начин на живот.

Таа благовремено се занимава со моделинг, пишување, а сопственичка е и на добротворна организација. На Инстаграм ја следат скоро 15.000 луѓе, а таа редовно објавува бројни фотографии и од својот приватен живот, па не се срами и да го покаже своето тело во бикини.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.12.2019 - 20:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега