Ова се температурите вечерва низ Македонија - Се најавува промена

Ова се температурите доцна вечерва низ Македонија.

Од утре се најавува дожд и невреме.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега