Ова се температурите вечерва низ Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија.

Од утре не очекува невреме.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.05.2019 - 20:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега