Ова се температурите вечерва - не чека драстична промена

Ова се температурите вечерва низ Македонија.

Од наредна недела не чека пресврт со времето и пониски температури.

 

 

 

21.09.2018 - 20:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега