Ова се температурите пред полноќ - Вее снег низ Македонија

Ова се температурите пред полноќ во градовите низ Македонија.

Снег вее во Охрид.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 23:31

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега