Ова се температурите оваа вечер - Невремето некаде престана некаде почнува

Ова се температурите оваа вечер во градовите низ Македонија.

Според временската на Accuweather, врне и грми во Битола.

Од петок не очекува сонце.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.05.2019 - 22:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега