Ова го има само во Бугарија: Урнебес акција во маркет (Фото)

Ваква акција може да има само во маркет во Бугарија. Лубеница и тоалет, фотографија која го насмеа регинот.

 

 

 

20.07.2018 - 11:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега