Ова е состојбата по невремето во Македонија - не чека нова нестабилност

Ова се моменталните температури по невремето во Македонија.

Се најавува невреме и утре.

 

 

 

13.06.2018 - 18:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега