„Ова е мојата последна објава на социјалните мрежи“ - Памела Андерсон ги брише сите профили

Познатата актерка 53-годишната Памела Андерсон објавила на Инстаграм дека се повлекува од социјалните мрежи.

Познатата чуварка на плажа го напишала следново:

-Ова е мојот последен пост на Инстаграм, Твитер и Фејсбукј. Никогаш не ме интересирале социјалните мрежи. Сега конечно пронајдов мир во својот живот. Инспирирана сум од читањето и престојот во природа. Јас сум слободна.

Ви благодарам за љубовта, на сите им испраќам благослови.

Се надевам дека ќе најдете сила и инспирација и дека ќе ја следите својата цел на постоење и дека нем,а да ве заведе изгубеното време.

ТИЕ тоа го сакаат и користат да заработат пари на вас. Вратете ја контролата над мозокот“, напиша таа.

Pamela Anderson, Instagram

Pamela Anderson, Instagram

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.01.2021 - 14:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега