Ова е љубовниот траголник за кој зборува цела Србија - главната жртва се крие во сенка

Иако веќе со денови се зборува за љубовниот триаголник Карлеуша - Врањеш - Тошиќ, сите заборавија на главната жртва од оваа приказна.

Во центарот на внимание се само прељубниците, но иако јавноста со право ја осудува Јелена Карлеуша како мажена жена и мајка на две деца и го сожалува Душко Тошиќ, се заборава дека и Огнен Врањеш е оженет човек.

Неговата сопруга Данијела и претходно се криела од јавноста и се обидувала да води мирен живот, далеку од медиумите и скандалите. Сепак, не ги избегна последиците од неверството на сопругот.

Огнен во своето соопштение рекол дека му е жал за неговот семејство, но додал дека прељубата била изведена на обострано задоволство.

Фудбалерот Душко Тошиќ порача дека с ее во ред, Карлеуша вели дека целата приказна е наместена, а оГнен тврди дека се е вистина, но реакција од сопругата на Огнен никаде нема. Останува отворено прашањето дали таа ќе го прости сето ова.

Ognjen Vranješ ima svega par slika sa Danijelom na društvenim mrežama

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2019 - 19:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега