Ова долго ќе се памети - Спектакуларниот цепелин на Лазаров и Манасков

Погледнете го цепелинот на Кире Лазаров и Дејан Манасков кој ќе се памети.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.01.2019 - 22:29

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега