Откриено зошто ќерката на Трамп е во Србија

 Најмладата ќерка на американскиот претседател Доналд Трамп со своето момче Мајкл Булос, дошла во Белград за тајно да се венча, но не очекувала медиумитеќе дознаат за нејзиниот престој.

Тифани Трамп сакала да направи тајна венчавка со Мајкал, па потоа да патуват низ југосидточна Европа, но сето тоа не им тргна од рака.

Медиумите уште веднаш забележаа дека таа пристигнала и ја следат на секој чекор.

Тифани во текот на вчерашниот ден е забележана како шета низ градот, а ја следело и американско обезбедување, како и српски полицајци во цивилно.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.03.2019 - 08:56

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега