Откриен идентитетот на починатиот маж најден во Прилеп

Утрово околу 6.15 минути во Прилеп, во близина на Участакот, во центарот на градот е пронајдено мртвото тело на прилепчанецот С.И. кој е на возраст од околу 30-тина години.

На лице место веднаш е излезена екипа на ИтнаПомош Прилеп која само ја констатирала смртта на починатиот.

Врз телото немало траги на насилство.

 

 

 

 

 

16.07.2018 - 15:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега