Откако фановите и понудија автомобил, Станија се смири со бившото момче

Oткако пред извесно време познатата српска старлета Станија и нејзиното момче, манекенот Филип Панајотовиќ, изјавија дека ја раскинаа нивната врска, вчера на нејзината официјална фан страница Станија објави слики на кои таа се бакнува со Филип.

Дали тоа значи дека парот повторно е во врска?

17.01.2014 - 12:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега