Отишла на преглед на бубрези, а докторката открила нешто што и го променило животот

 

Лијен Ален, 37-годишна девојка од Велика Британија долго време се обидувала да забремени. Меѓутоа сите тие обиди завршувале со спонатни абортуси.

Неодамна отишла на преглед на бубрезите, а по 30 часа во раце ја држела нејзината ќеркичка Харли.

Лијен не ни знаела дека е бремена. Имала поедини симптоми, но бидејќи има срцеви проблеми, верувала дека е причина за нејзините проблеми.

Семејството е пресреќно поради приновата.

 

 

 

13.08.2017 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа