Останаа уште малку денови - Временска за до крајот на мај

Ова е временската прогноза за до крајот на месец Мај, од кој ни останаа десетина дена.

Времето ќе биде и сончево и со невреме како и до сега.

Ова е деталната временска според Accuweather.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 20:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега