Ослободете се од проширени вени со помош на само две состојки

 

Се препорачува за сите кои имаат проблеми со тромб или проширени вени, моќен е и делува брзо.

Овој руски лек ќе ве спаси од проблемите, а еве и како. Ви требаат само 250 грама лик и 15 лимони, кои треба да ги измешате во блендер.

Се добро се меша и се става во тегла. важно е да не ја затварате со капак, туку со газа.

Пијте една лажица на ден со топла вода.

 

 

 

22.10.2017 - 11:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа