Осамна нова фотографија од Јамајка: Александра и Филип не кријат колку се среќни

Три месеци по гламурозната свадба на Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ парот објави заедничка фотографија од Јамајка каде двајцата позираат во костими за капење.

Популарната пејачка во едно делен костим за капење во розова боја го покажа трудничкото стомаче, додека Филип во светло сини шорцеви позира качен на дрво под неа.

Синот на Брена под фотографијата напиша, „Вистинска љубов“.

 
 
 

PDT

 

 

 

16.09.2018 - 15:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега